ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ LAMDA DEVELOPMENT Α.Ε.

Εκφράζουμε τις θερμές μας ευχαριστίες στην εταιρεία LAMDA  DEVELOPMENT  AE  για την σημαντική δωρεά δύο (2) ηλεκτρονικών συσκευών (tablet HUAWEI MEDIAPAD T5 10.1 4G BLK ) για την υποστήριξη της ασύγχρονης και σύγχρονης εκπαίδευσης των μαθητών του σχολείου μας.

Η δωρεά ηλεκτρονικού υλικού στο σχολείο μας, ελπίζουμε να βρει κι άλλους συμπαραστάτες. Ως εταιρεία που η ενασχόληση σας έχει να

κάνει με την παρεχόμενη σύγχρονη εκπαίδευση, γνωρίζετε την τεράστια σημασία της σύγχρονης και ασύχρονης εξ' αποστάσεως εκπαίδευσης, την οποία υλοποιούμε σ' αυτές τις πρωτόγνωρες συνθήκες με καινοτόμο πρόγραμμα του ΥΠΕΠΘ. και ελπίζουμε να υπάρχει συνέχεια στην λειτουργία αυτή καθώς επίσης και στη δική σας συνεισφορά, που αποτελούν πραγματικό «οξυγόνο» για την παρεχόμενη εκπαίδευση στους μαθητές μας.

Σας ευχόμαστε υγεία και δημιουργική δύναμη?..