Κατανομή τάξεων και τμημάτων σχολικού έτους 2018-19

Πράξη 1η /3-09-2018

Σύγκληση του συλλόγου διδασκόντων του 7ου Ολοημέρου 6/θέσιου Δημοτικού Σχολείου  Γρεβενών

Στα Γρεβενά και στο Γραφείο του 7ου 6/Θ Ολοημέρου Δημοτικού Σχολείου, σήμερα 3 Σεπτεμβρίου 2018, ημέρα Δευτέρα και ώρα 09.00΄ π.μ συνήλθε σε συνεδρίαση ο Σύλλογος Διδασκόντων του Σχολείου, με θέματα Η.Δ. τα εξής:

1. Κατανομή τάξεων και τμημάτων σχολικού έτους 2014-15

Στη συνεδρίαση παρόντες ήταν:

1) Μπαζάκας Φώτιος, Δ/ντής του σχολείου,   2) Γαλάνη Βασιλική, 3) Γκασιώνας Ανδρέας, 4) Μπούσιος Νικόλαος, 5) Ντίνα Τριανταφυλλιά,

6)Παπαδημητρίου Ιωάννα, 7) Πατσάβρα Δήμητρα, 8) Ποσναϊδου Πολυξένη, 9) Σέτζας Δημήτριος, 10) Τσιουμπέρης Αθανάσιος    με θέματα Η.Δ. τα εξής:

1. Κατανομή τάξεων και τμημάτων σχολικού έτους 2018-19

Αφού διαπιστώθηκε απαρτία, ο Σύλλογος δασκάλων, ύστερα από σχετική συζήτηση και αφού έλαβε υπ' όψη του τη σχετική νομοθεσία,  τον αριθμό των δασκάλων και μαθητών του Σχολείου και τις προτιμήσεις των μελών του

αποφασίζει ομόφωνα την κατανομή των τάξεων ως εξής:

1.   Α' τάξη Πατσάβρα Δήμητρα

2.   Β' τάξη Ποσναϊδου Πολυξένη

3.   Γ΄ τάξη Σέτζας Δημήτριος

4.   Δ' τάξη Παπαδημητρίου Ιωάννα

5.   Ε' τάξη Κόγιου Νεκταρία

6.                                                                                   ΣΤ' τάξη Γαλάνη Βασιλική

Ο δάσκαλος Γκασιώνας Ανδρέας αναλαμβάνει το ολοήμερο τμήμα και για τη συμπλήρωση του ωραρίου του σ΄όλες τις τάξεις, σύμφωνα με το πρόγραμμα που θα συνταχθεί.

Ο δάσκαλος Μπούσιος Νικόλαος με 5 ώρες υποχρεωτικού ωραρίου, αναλαμβάνει τη διδασκαλία σε μαθήματα σ΄ όλες τις τάξεις, σύμφωνα με το πρόγραμμα που θα συνταχθεί.

Τη διδασκαλία των Αγγλικών αναλαμβάνει σ? όλες τις τάξεις η Ντίνα Τριανταφυλλιά.

Τη διδασκαλία της Φυσικής Αγωγής αναλαμβάνει σ? όλες τις τάξεις ο Τσιουμπέρης Αθανάσιος.

Για το σκοπό αυτό συντάχτηκε το παρόν πρακτικό και αφού διαβάστηκε μεγαλόφωνα, υπογράφεται όπως ακολουθεί. Αντίγραφό του στέλνεται στη Δ/νση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης για ενημέρωση.

Ο  ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ                                              ΟΙ ΔΑΣΚΑΛΟΙ

Τ.Σ.Υ                                                                        Τ.Υ

Εμφανίσεις: 2073